Sajam cvijeća u Ludbregu

Predstavljanje naše udruge na sajmu cvijeća u Ludbregu 3.-5. svibnja 2013.

Naša udruga Veliko srce malom srcu bit će predstavljena na sajmu cvijeća u Ludbregu (Varaždinska županija) zahvaljujući roditeljima iz Varaždinske, Međimurske i Koprivničko-križevačke županije. Predstavit ćemo svoj rad i educirati posjetitelje da postoje djeca sa srčanim problemima.

 

FLORA CENTRUM MUNDI 2013, od 3.-5. svibnja na Trgu Svetog Trojstva u Ludbregu
Udruga cvjećara ludbreške regije najavljuje održavanje 17. po redu trodnevne međunarodne izložbe i sajma cvijeća FLORA CENTRUM MUNDI 2013 u Ludbregu.
Svake godine ovaj festival cvijeća okuplja sve veći broj izlagača i posjetitelja, čime se FLORA CENTRUM MUNDI svrstava među najveće događaje ove vrste u Hrvatskoj i šire.
I ove godine na FLORA CENTRUM MUNDI predstavit će brojne zanimljivosti, bogat kulturni i zabavni program, a prije svegaposvećen je cvijeću i svemu vezanom uz ovu prirodnu ljepotu kojom obogaćujemo život:  balkonsko, ukrasno, začinsko, ljekovito i sobno bilje, crnogorica, sadnice, lončanice, trajnice, bonsai, kaktusi, sukulenti…
Na sajmu će biti i izlagači s područja uređenja interijera te prouzvođači vrtnog namještaja, rasvjetnih tijela, fontana, žardinjera…
Predstavit će se i umjetnički obrti sa slikama, dekoracijama, keramikom, proizvodima od drva, kamena i drugih prirodnih materijala, a neće izostati i bogata ponuda literature te popularnih i stručnih časopisa…

Pogledajte galeriju slika.

You may also like...

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *