FESTIVAL SRCA 07.02.-14.02.2019.

Pod nazivom Festival srca, već osmu godinu zaredom, u Hrvatskoj, kao i u svijetu, obilježava se Svjetski tjedan srčanih grešaka i srčanih bolesti u djece

Tom prigodom članovi naše Udruge organiziraju razna događanja po Lijepoj našoj pa Vas pozivamo da nam se pridružite i svojom prisutnošću podržite naš rad.

Glavni ciljevi obilježavanja Festivala srca su: prikupljanje novčanih sredstava za opremanje naših odjela pedijatrijske kardiologije po Hrvatskoj i za rad Udruge, osvješćivanje javnosti o postojanju naše skupine u društvu kao i o potrebama i problemima naše djece, a i samo druženje i međusobno povezivanje članova Udruge i roditelja djece sa prirođenim srčanim greškama i drugim srčanim bolestima.

Zahvaljujemo ovim putem svim sponzorima, donatorima, svakom pojedincu koji se uključio u organizaciju, kao i medijima koji su nas podržali, jer su pokazali svoje Veliko srce za naša mala srca.

U nadi da će nas se za vrijeme Festivala srca koji je sad već tradicija okupiti što više i da ćemo zajedno postići velike rezultate, pozivamo Vas da pogledate plan i raspored programa, a za sve detaljnije informacije možete nas pratiti i na našoj Facebook stranici Udruga Veliko srce malom srcu.

Ovogodišnji program Festivala srca sa Slavonijom, i to istovremeno u čak 5 gradova!

OSJEČKO-BARANJSKA I VUKOVARSKO-SRIJEMSKA ŽUPANIJA

7. veljače 2019.

u 19.00 sati zasvirat će, svatko u svom gradu, mladi glazbenici iz pet glazbenih škola u Slavoniji:
• Glazbena škola Franje Kuhača u Osijeku
• Glazbena škola Josipa Runjanina u Vinkovcima
• Osnovna glazbena škola pri OŠ „August Harambašić“ iz Donjeg Miholjca
• Glazbeno-plesni odjel pri OŠ „Dragutin Tadijanović“ iz Vukovara
• Osnovna glazbena škola pri OŠ „Ivan Goran Kovačić“ iz Đakova
svi sa ciljem promocije naše Udruge

9. veljače 2019.

u 18.00 sati održat će se dobrotvorni ZUMBATHON u Općini Tovarnik za mala hrabra srca

10. veljače 2019.

od 15.00 do 18.00 sati Festival srca u Portanovi – nastupaju Osječki zumbići, Plesni klub KICK i mađioničar Mato Lukačević

14. veljače 2019.

u 19.00 održat će se dobrotvorna predstava „Blatne duše“ u Gradskom kazalištu „Joza Ivakić“ u Vinkovcima koje izvodi Kazalište „Mika Živković“ Retkovci u organizaciji s Hrvatska udruga medicinskih sestara – podružnica Vinkovci

VARAŽDINSKA ŽUPANIJA

09. veljače 2019.

u 17.00 sati, Svibovec Podravski, dobrotvorna predstava GLUMCI AMATERI ZA HRABRA SRCA osiguravaju sat i pol smijeha za ljepši život

14. veljače 2019.

6.OŠ Varaždin na Dan Valentinova podržava rad Udruge promo-prodajnim štandom koji organizira naš srčekovac Fran

MEĐIMURSKA ŽUPANIJA

9. veljače 2019.

Središnji gradski trg, ispod vure – promocijski štand na kojem će se prodavati ruže i karanfili, koje su donacija međimurskih cvjećara

15. veljače 2019.

Dječji vrtić Dječja mašta Čakovec – edukacija djece i djelatnika u pružanju prve pomoći prilikom zastoja srca, praktične vježbe na lutki i AVD uređaju, koju će prikazati dr. Edgar Glavaš, prvi međimurski pedijatrijski kardiolog. Edukaciji se mogu pridružiti i roditelji

22. veljače 2019.

pod pokroviteljstvom gradonačelnika i grada Murskog Središća , u dvorani Centra za kulturu u Murskom Središću-predstava koju nam daruje KAZALIŠNA DRUŽINA KUU SELJAČKA SLOGA iz Nedelišća, ZABRANJENO VOĆE- Carla Goldonija, prihod od prodanih ulaznica donira se Udruzi

PRIMORSKO-GORANSKA ŽUPANIJA

09. veljače 2019.

Od 13.00 do 16.00 sati – Rijeka – u sklopu karnevalskog parka (ex Export drvo) i karnevalskih događanja organiziramo maškarani ZUMBATHON – nastupaju Plesna skupina Porto Ri i Plesni klub Dance Queen, Zumba Rijeka Andrea i Zumba Eli Trubić

KRAPINSKO-ZAGORSKA ŽUPANIJA

07. i 13. veljače 2019.

Opća bolnica Zabok i bolnica hrvatskih veterana – promo-prodajni štand Udruge

VIROVITIČKO-PODRAVSKA ŽUPANIJA

13. veljače 2019.

Na inicijativu članova Udruge Veliko srce malom srcu iz Virovitice u suradnji s Dječjim vrtićem Cvrčak Virovitica i suradnji s Grad Virovitica  obilježiti će se Svjetski tjedan prirođenih srčanih grešaka simboličnim puštanjem balona u 10:30 sati u dvorištu ispred Gradske Uprave. Virovitica će još jednom poslati poruku da su uz male hrabre borce i njihove obitelji.

Ujedinimo se u ovom mjesecu ljubavi i kucajmo zajedno u ritmu ljubavi.

 

You may also like...