Predavanje dr. Kniewalda u OŠ “Gračani”

07.02.2017. u OŠ “Gračani” predavanje o djeci sa srčanim manama održao je naš doktor Hrvoje Kniewald, pedijatrijski kardiolog i član naše Udruge.

Prvi dan u našem velikom tjednu bio je pravi trenutak za akciju vrijednu. Naime, 07.02.2017. u OŠ “Gračani” predavanje o djeci sa srčanim manama održao je naš doktor Hrvoje Kniewald, pedijatrijski kardiolog i član naše Udruge,a sve na inicijativu jedne naše vrijedne mame. I to baš prvašićima. Znanje je moć,a ulaganje u znanje od najmlađe dobi put je ka uspjehu i rušenju mostova i predrasuda među ljudima. Edukacija svih, a posebno najmlađih, jedan je od glavnih ciljeva Udruge. Zahvaljujemo se dr. Kniewaldu na odazivu kao i školi na potpori.

You may also like...

Odgovori

Vaša adresa e-pošte neće biti objavljena. Obavezna polja su označena sa *